UWAGA! POZOSTAŁO OSTANIE MIEJSCE (niedziela)!
Przygotuj się na ogromną dawkę adrenaliny! Zapraszam na grupowe warsztaty plenerowe ze skakunami w roli główniej!
Fotografowanie tych niesamowitych pajęczaków to mnóstwo emocji, a w szczególności ich szukanie, które teoretycznie nie jest takie proste, ale w praktyce… Pod moim okiem nie tylko nauczysz się ich ,,tropienia”, ale także wykonywania niesamowitych portretów.
Zanurz się w świat makrofotografii przyrodniczej i poznaj metody mojej pracy!
Data: 13 i 14 czerwca, dwa terminy, sobota i niedziela (nie są to warsztaty dwu-dniowe!)
Start: 6.30
Czas trwania: ok. 5.5h
Lokalizacja: okolice Łodzi (Zgierza, Ozorkowa)
Co musisz zabrać: aparat, obiektyw makro, zapasowe akumulatory, szczelne ubranie i preparat na dokuczliwe owady (komary, kleszcze)
Co możesz zabrać: statyw, lampa błyskowa, dyfuzor (jeśli nie masz – zgłoś odpowiednio wcześniej chęć wypożyczenia)
Wypożyczenie sprzętu: możliwość przetestowania sprzętu OM SYSTEM (musisz poinformować wcześniej)
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA OTRZYMASZ ZARAZ PO ZAKUPIE 🙂
Zamówienie na stronie gwarantuje miejsce w grupie!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
UWAGA: W przypadku bardzo złej pogody istnieje możliwość przełożenia warsztatów na inny termin. Jeśli opłaciłaś/opłaciłeś już warsztaty, a nowy termin nie jest dla Ciebie wygodny, możesz wykorzystać wejście na inne moje (wybrane) warsztaty.
DO ZOBACZENIA W PLENERZE!